LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-Ish konkurentja seksi e “Big Brother”, shtatzanë për herë të dytë

14 Tetor 2021, 06:30, Lifestyle CNA
FOTOT-Ish konkurentja seksi e “Big Brother”, shtatzanë për

Një prej konkuretevë më seksi të ?Big Brother? në edicionet e kaluara ka dhënë një lajm të bukur për ndjekësit e saj. Ajo ka zbuluar se është shtatzanë dhe në pritje të fëmijës së dytë.

Bëhët fjalë për Ilda Gegën e cila ka bërë bujë të madhe në ?Big Brother? për shkak të shkathtësisë së saj dhe bukurisë. Tani ajo jeton në Amerikë dhe ka një familje shumë te bukur.

Ilda ka publikuar një foto në Instagram ku bie në sy barku i saj i rrumbullakosur ku ka shkruar ?Who runs the world? Girls!?.

Me këtë shprehje, mesa duket ajo ka konfirmuar edhe gjininë e fëmijës që shumë shpejt pritet të vijë në jetë. Ajo do të bëhet nëna e një vajze./CAN.al

Lajmet e fundit nga