LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Mirë se erdhe kunatë”/ Motra e Granitit ‘zyrtarizon’ lidhjen e të vëllait me Fifin

13 Tetor 2021, 18:56, Lifestyle CNA
"Mirë se erdhe kunatë”/ Motra e Granitit

Granit Cana është një nga VIP-at që është bërë pjesë e Big Brother.

Bukuroshi nga Kosova ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve, sidomos pas afrimitetit më këngëtaren Filloreta Raçi.

Përmes një lidhje skype në ?Ftesë në 5?, motra e Granitit, moderatorja Genta Cana, tregoi sesi e sheh këtë marrëdhënie dhe lojën në përgjithësi të vëllait të saj.

?Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor?, u shpreh si fillim ajo.

Ajo gjithashtu shtoi se më herët Graniti ka pasur disa lidhje, duke e konsideruar vëllain pak tip aventurier. Kur u pyet se si e sheh marrëdhënien e tij me Fifin aty brenda, Genta nuk ngurroi të jepte një përgjigje pozitive.

?E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja. Unë si kunatë i them Fifit ?Mirë se erdhe në shtëpinë tonë??, tha duke qeshur ajo, ndërsa më tej theksoi se sheh seriozitet në marrëdhënien e tyre./ CNA.al

Lajmet e fundit nga