LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Çdo gjë bëhet si do ai”/ Banorët e "Big Brother" xhelozë për Donladin?

14 Tetor 2021, 07:27, Lifestyle CNA
"Çdo gjë bëhet si do ai”/ Banorët e "Big

Donald veshaj është një prej konkurentëve më të komentuar të ?Big Brother?. Ai ra direkt në sy për tipin e tij shumë të shkathët dhe duket se është një ndër më të preferuarit nga publiku. Jo vetëm kaq por Donaldi shpesh herë jep ide si mund të organizohet puna dhe këto janë parë nga banorët si urdhëra më tepër se ide.

Në një bashkëbisedim mes Fifit, Arditit dhe Palomës kjo sjellje e Donaldit u diskutua dhe ta mendojnë se çdo gjë më shtëpi bëhet si do ai.

Nuk mund të themi nëse ky është konstatim apo xhelozi nga banorët e tjerë. Na mbetet të shohim se çfarë opinion do ketë Donaldi në lidhje më këto thashetheme kur ti zbulojë./CAN.al

Lajmet e fundit nga