LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Konkurenti i “Përputhen” i kërkon një vajze foto nudo/ Biseda e tyre bën xhiron e rrjetit

14 Tetor 2021, 08:03, Lifestyle CNA

Një foto ku duket biseda e konkurentit të ?Përputhen? Dorian Kuka me një vajzë po bëhet virale në rrjet.

Ka qenë faqja ?Vipat e Bllokut? në Instagram që ka bërë publike bisedë ku duket konkurenti që i kërkon vajzës ti dergojë foto intime.

Ai i kishte folur i pari vajzës duke e pyetur fillimisht nëse ishte ajo në fotografinë e postuar dhe pasi mori përgjigje pozitive ai i kërkoi asaj një foto intime vetëm për të ne mesazhe.

Nga ana tjetër vajza nuk ka pranuar edhe pse konkurenti i ?Përputhen? ka insistuar./CNA.alcna lajm show

Lajmet e fundit nga