LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Çifti që bëri bujë të madhe në media/ Angela Martini dhe bashkëshorti i saj i kthehen normalitetit

14 Tetor 2021, 07:48, Lifestyle CNA
Çifti që bëri bujë të madhe në media/ Angela

U bë shumë kohë që modelja me origjinë shiptare angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumum Dragos Savulescu janë në qendër të vëmendjes nga media për shkak të historisë së tyre.

Bashkëshori i saj u arrestua për korrupsion, u arratis në vende luksoze, u arrestua serish dhe si përfundim u la i lirë për shkak të mungesave të provave.

Si duket çifti i është rikthyer normalitetit. Bashkëshorti i modeles shqiptare ka festuar ditëlindjen dhe Angela Martini ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar.

Ajo ka postuar një video ku duket krahë tij dhe shkruan:

?Urime ditëlindja për bashkëshortin tim të mrekullueshëm Dragos Savulescu. Momentin e parë që të pashë, u ndjeva sikur në shtëpi. E dua fuqinë tënde, inteligjencën tënde, besimin që ke ndaj meje e po ashtu edhe shpirtin tend. Jam shumë mirënjohëse për çdo gjë. Nuk do të ndryshoja asnjëherë asgjë. Të dua?.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga