LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banori i “Big Brother” nxjerr zbuluar “Përputhen”/ “Është me skenar”

14 Tetor 2021, 09:23, Lifestyle CNA

Paloma, Iliri, Fifi dhe Arditi janë banorët të cilët u dënuan nga ?Big Brother? për shkak të shkeljes së rregullores.

Tani ata po?vuajnë dënimin? e tyre në një pjesë të shtëpisë e mobiluar sipas stilit të vjetër , përtej luksit dhe pa asnjë komunikim me banorët e tjerë.

Për të shtyrë kohën ata nisin biseda me njëri-tjetrin dhe zbulojnë më shumë për ne. Së fundmi Arditi ka komentuar në Dhomën e Rrëfimit edhe njërin prej produksioneve të ?Top Channel?.

Ai ka deklaruar se emisioni ?Për?puthen? në fakt krijohet mbi bazën e një skenari dhe jo siç mendojnë shumica e publikut.

Ai është shprehur kështu edhe për faktin se njeh personalisht konkurentët.

?Unë e njoh Tean dhe e dija që në fillim që ajo ishte në një lidhje me Beartin, gjithçka aty është me skenar?, -është shprehur Arditi./CNA.al

Lajmet e fundit nga