LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nuk lahem apo hyj në pishinë me Granitin”/ Fifi me një tjetër deklaratë: “Prindërit nuk i kam aq liberalë”

14 Tetor 2021, 10:55, Lifestyle CNA

Prej kohësh është aluduar se mes Fifit dhe Granitit po ndodh diçka më shumë se thjesht shoqëri. Afrimiteti i tyre i ka rritur akoma më shumë këto dyshime plus dyshja ka pranuar se ndihen shumë mirë me njëri-tjetrin.

Një tjetër deklaratë ka erdhur nga Fifi e cila ka folur me Palomën dhe Ilirin në lidhje me raportin mes tyre. Ajo ka folur për mënyrën se si mund ta shohin anëtarët e familjes së saj afirmitetin me ish futbollistin.

?Në rregull, por edhe unë e kam një babë e një nënë që munden me ardhë e me më nxjerrë jashtë. Ata e kanë problem këtë pjesë. S?do ta kenë problem nëse unë do të pëlqej dikë. Unë skena nuk do të bëj, kjo është e padiskutueshme?, tha ajo.

?Për këtë refuzoj që të bëj jakuzzi, me u la në dysh me të, refuzoj që të futem edhe në pishina. Jo për ato, e kam kompleks timin. Janë shumë gjëra, nuk është se unë u çova një ditë të bukur dhe nënën e babën e kam liberal unë?, është shprehur Fifi./CNA.al

Lajmet e fundit nga