LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Unë jam “bosi” këtu”/ Ndjekësi i bën komentin epik Toles: "Më vjen keq por..."

14 Tetor 2021, 11:54, Lifestyle CNA

Një shprehje e përdorur nga konkurentja e ?Përputhen?, Tolja ka bërë xhiron e rrjetit. Në një moment ajo i ka thënë Albit se ajo do zgjedhë sipas qejfit sepse ajo është ?Bosi?. ?Unë jam bosi këtu? është shprehur Tolja.
Në lidhje me këtë shprehi ka reaguar jo vetëm studio por edhe komentuesit.

Njëri prej tyre i ka lënë Tolës një komënt Epik ku i kujton se në fakt bosi është Olsa.
Më vjen keq Tola, po bossi është Olsa”, i shkruan njëri nga ndjekësit.

cna lajm show
Kujtojmë se Tola ishte në takim me konkurentin turk Melik i cili ?përfitoi? pak më shumë dhe kërkoi më tëpër afrimitet me Tolen./CAN.al

Lajmet e fundit nga