LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banorët e dënuar të “Big Brother” në hall si të shtyjnë orën/ Paloma ka një ide

14 Tetor 2021, 11:11, Lifestyle CNA

Sipas rregullores disa prej banorëve të ?Big Brother? janë dënuar dhe po qëndrojnë në një dhomë të veçuar.

Halli i tyre është si të shtyjnë kohën. Në lidhje më këtë ka dhënjë një ide Paloma, e cila u ka thënë banorëve me të cilët po vuan dënimin në pjesën ndaras, se di të lexojë filxhanin, kështu që ajo vendosi ta niste fillimisht me Ilirin.

Duke u bazuar në figurat që ajo pa në filxhan, ajo i thotë Ilirit se po sheh disa re të zeza të cilat kanë domethënie të një pengu të madh brenda vetes.

Ajo vazhdoi duke i thënë se po mshëh edhe disa shpërthime

Ajo gjithashtu i tha Ilirit se në filgjan ajo po sheh disa shpërthime në jetën e tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga