LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Dashuri Toksike” me protagonist Donald Veshaj/ Elgit Doda publikon këngën e re

14 Tetor 2021, 12:29, Lifestyle CNA
"Dashuri Toksike” me protagonist Donald Veshaj/ Elgit Doda publikon

Këngëtari i njohur Elgit Doda ka publikuar projektin e tij të ri muzikor.

Kënga u pëlqye shumë dhë gjithashtu u komentua edhe për faktin se protagonist në videoklip ishte aktori i humorit, aktualisht banor  ?Big Brother?, Donald Veshaj.

Kënga më e re e këngëtarit mban titullin ?TL? apo ?Toxic Love?  në shqip  ?Dashuri toksike? dhe imazhi i Donaldit e plotëson më së miri këngën./CNA.al

Lajmet e fundit nga