LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Sot ka erdhur koha e ‘kallupit’”/ Paloma ironizon hapur Beniadën

14 Tetor 2021, 13:27, Lifestyle CNA

Të dënuar por Fifi, Paloma, Ardit dhe Iliri nuk kanë reshtur së komentuari banorët e ?Big Brother?.

Bënë thashetheme për Donaldin, Semin, Granitin e si duket nuk kanë ?kursyer? as Beniadës.

Sipas tyre e vetmja arsye pse ajo është aty, është pamja e saj e jashtme.

Në lidhje me këtë Paloma ka ironizuar hapur Beniadën duke thënë se sot nuk lidhet asgjë më aftesinë por me pamjen.

?Ka erdhur koha e kallupit sot?, është shprehur Paloma duke ju referuar fizikur të Beniadës si e vetmja arsye pse ajo ndodhet në shtëpi./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga