LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mikela nxjerr 'zbuluar' Argjendin/ “Ka tentuar disa herë të më puthë”

14 Tetor 2021, 17:26, Lifestyle CNA

Mikela ka zbuluar disa skena mes saj dhe Argjendin jashtë kamerave. Konkurrentja ka treguar se Argjendi teksa e ka shoqëruar për në shtëpi ka tentuar ta puthë në makinë.

Ndërkohë që Argjendi e ka mohuar, këtë duke thënë që ai e ka puthur në faqe dhe ajo ndoshta ka menduar se dëshironte ta puthte në buzë.

Pas këtij ?sekreti? të zbuluar, Mikela ka thënë se nuk është vetëm ky rasti por edhe në prapaskenë ka tenatuar disa herë.

Këto deklarata i ka mohuar Argjendi, i cili më pas ka nisur një debat me Bashkimin për Ritvanën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga