LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Femra si kjo në botë numërohen me gishta”/ Azemi i “marrosur” pas konkurrentes së re të Përputhen

14 Tetor 2021, 17:00, Lifestyle CNA

Antonia Gjoka është konkurrentja më e re e Përputhen. Konkurrentja ka tërhequr vëmendjen e djemve me pamjen e saj.

Sot në puntatën e radhës të Përputhen, Antonia është surprizuar nga njëri prej konkurrentëve, Azemi.

Ai e ka ftuar në një kërcim dhe është shprehur se Antonia është një nga ato femrat e rralla që numërohen me gishta.

?Është shumë e bukur. Mua më duket femër e rrallë, në botë mund të numërohen në gishta?, është shprehur Azemi.

Kjo deklaratë e tij i ka befasuar të gjithë konkurrentët pasi më parë Azemi ka treguar se ka një pëlqim shumë të madh për Tolën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga