LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Seksi nga Dubai/ Antonela “nxeh” Instagramin me fotot e fundit

14 Tetor 2021, 16:05, Lifestyle CNA

Antonela Berisha është një nga personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale.

Pas daljes nga Përputhen, Antonela ka qenë shumë aktive në televizione ku është shfaqur më së shumti si moderatore.

Teksa të gjithë kanë nisur punën me projektet e tyre, Antonela ka vendosur të shijojë disa ditë të nxehta në Dubai.

Antonela shfaqet shumë seksi teksa tregon linjat e saj me rroba banjo të bardha.? Goc instagrami pra?, shkruan Antonela.

Kujtojmë se ish konkurrentja e Përputhen është përfolur shumë përsa i përket jetës private. Është aluduar pafund në media për lidhje dashurie me ish konkurrentin Mevlan Shaba.

Por pak kohë më parë, Antonela i befasoi të gjithë kur u pa që e kishte fshirë nga rrjetet sociale./ CNA.al

Lajmet e fundit nga