LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas rikthimit nga dhoma e dënimit/ Graniti: Luajta mendsh pa ty Fifi

14 Tetor 2021, 15:03, Lifestyle CNA
Pas rikthimit nga dhoma e dënimit/ Graniti: Luajta mendsh pa ty Fifi

Graniti e ka pranuar hapur pëlqimin për këngëtaren Fifi.

Ai i ka treguar Fifit, se gjatë kohës që ajo ka qenë në dhomën e dënimit e ka ndjerë shumë mungesën e saj dhe shtëpia i është dukur e zymtë.

Nga ana tjetër Fifi e provokoi duke i thënë të tregonte sa e kishte marrë malli për të nga 1-10, ndërsa ish futbollisti hde modeli u shpreh se po luante nga mendja prej mungesës së saj.

?Shtëpia dukej bosh pa ty, shumë e zymtë. Prej 1-10 sa t ka marrë malli. Më dukej shtëpia, pa e pas Fifin, veç me ty muj me fol une. Unë për vete lujta pa ty. Nga 1-10 sa të mori malli për mua. 10+?, është shprehur Graniti. Atë që bëri Graniti sot, nuk ma ka bërë njeri kurrë në jetën time?, është shprehur Fifi në dhomën e rrëfimit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga