LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëfimi tronditës i Arjola Demirit/ “Kam tentuar të pres venat”

14 Tetor 2021, 16:47, Lifestyle CNA

Arjola Demiri ka bërë rrëfimin tronditës brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Ajo i ka rrëfyer Monikës se ka përjetuar një periudhë depresioni, dhe ka abortuar fëmijën.

Arjola është shprehur se ka tentuar të presë dhe venat pasi ishte në një gjendje shumë të rëndë depresive. Në rrëfimin e saj ajo tregon se edhe pse shtatzënë pinte alkool dhe cigare.

?E doja shumë. Nuk është ruajtur asnjëherë. E kam bërë abortin. Pasi bëra abortin.  Unë ngel shtatzënë me alesjan. E doja vajzë me patrjetër. Më kap një stres. Kam shkuar katër herë të heq Alesjan. Pja alkool, pija cigare pafund. Kam tentuar me pre venat. Mora kokrra dhe i futa në sy të atij. Doja ta lëndoja veten me patjetër.Prandaj mërzitem për alesjan se ka hy në gjynah me të. Ajo periudhë me bren shumë ndërgjegjen. Gjatë gjithë kohës pas lindjes, Alesjan e kisha me aerosol?, është shprehur ndër të tjera Arjola./ CNA.al

Lajmet e fundit nga