LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Fifi shpërthen në lot: “Nuk dua të bëhem pengesë për Granitin dhe Semin”

15 Tetor 2021, 06:22, Lifestyle CNA

“Çifti” më i përfolur i momenti, Graniti dhe Fifi duket se po pësojnë një krizë. Pas komenteve të shumta se Graniti i shprehu hapur pëlqimin Fifit, madje edhe i bëri një surprizë që e la pa fjalë Fifin, kjo e fundit duket se po bëhet shumë xheloze për të. Fifi nuk duron dot vëmendjen që Graniti i jep vajzave të tjera të shtëpisë. Konkretisht Fifi ka folur për afrimitetin mes Semit dhe Granitit. Fillimisht me ironi dhe më von ka shpërthyer në lot.

Pak minuta më pas Fifi ka qëndruar e vetme në shtratin e saj, e përlotur teksa i thotë Granitit se nuk dëshiron që të bëhet pengesë përballë një mundësie mes tij dhe Semit.

?Unë e di se si e sheh ti atë dhe nuk dua të të bëj presion?,- tha Fifi.

Por Graniti nuk duket i lëkundur dhe e mohoi këtë mundësi dhe i tha se s?duhet ta mundojë veten me të tilla mendime por të gjallërohet dhe të qeshë, ashtu si është zakonisht Fifi.

?Nëse do kisha pëlqim për të do kisha flirtuar me të, më jep mundësinë të të tregoj që jam i vërtetë?”,-I thotë Graniti./CNA.al

Lajmet e fundit nga