LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Përfundoi në spital, e kishte rrahur babai”/ Edi i Përputhen "hap zemrën": Kam qarë për një femër

14 Tetor 2021, 18:08, Lifestyle CNA

Eduard Kuçi është një nga djemtë më të përfolur në Përputhen. Ai shpesh është bërë shkak i nisjes së shumë debateve në emision.

Mirëpo sot në takimin e tij me Mikelën ka treguar më shumë rreth jetës së tij private dhe ka rrëfyer një histori mjaft tronditëse.

I pyetur nga Mikela se si është ai në dashuri dhe a ka qarë ndonjëherë për një femër, Edi është përgjigjur që po ka qarë pasi ish partnerja e tij kishte përfunduar në spiatl pasi ishte dhunuar fizikisht nga babai i saj.

?Kam qajt për një femër po kam qenë pak më i ri. Ka shkuar në spital, e ka rrahur babai?, është shprehur Edi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga