LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ftesë për tu bërë pjesë e “Big Brother”/ Përgjigjet modelja seksi nga Kosova

15 Tetor 2021, 10:34, Lifestyle CNA
Ftesë për tu bërë pjesë e “Big Brother”/

Pjesë e shtëpisë më të famshme të momentit ?Big Brother? janë 14 banorë. Por është bërë e ditur se gjatë javës do të ketë hyrje dhe eleminime të shumta.

Pra ekziston mundësia që Vipa të rinj të bëhen pjesë. Së fundmi mësohet se ftesa për të qenë pjesë e ?Big Brother? i është dërguar Miss Universe Kosova 2020, Blerta Veseli para afro katër javësh.

Modeles i është ofruar një kontratë pune në Miami dhe ka vazhduar të qëndrojë në SHBA. Si duket angazhimet e saj të punës kanë qenë ato që nuk i mundësuan futjen në shtëpinë e ?Big Brother VIP?.

Mësohet se Blerta nuk mund të qëndrojë për kohë më të gjatë se dy-tre javë në Kosovë apo Shqipëri dhe kjo ka bërë që bukuroshja t?i thotë jo ftesës./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga