LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Portalet e huaja demaskojnë Encën/ I vënë në dukje fotoshopin: "Ka dështuar"

15 Tetor 2021, 09:31, Lifestyle CNA
Portalet e huaja demaskojnë Encën/ I vënë në dukje

Një prej këngëtareve që është kritikuar më shumë për përdorimin e fotoshopit. Këtë ja venë shpesh herë në duje fansat e saj në rastet kur fotoshopi është shumë i dukshëm. Jo vetëm ndjekësit dhe portalet shqiptare  por si duket kjo është vënë re edhe nga ato të huaja.

Media amerikane buzzyusa.com , e ka renditur Encën në vendin e 16 për përdorimin e dështuar të Photoshop.

Pavarësisht kësaj Enca në shëipëri mbetet ?kampione? e Instagramit ku numëron plot 2.3 milion ndjekës.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga