LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paloma tregon si e godiste burri/ "Më dhunonte, bërtiste, thyente çdo gjë"

15 Tetor 2021, 07:20, Lifestyle CNA
Paloma tregon si e godiste burri/ "Më dhunonte, bërtiste, thyente

Gazetarja e njohur me emrin Paloma është një prej vajzave më të shkathta brenda shtëpisë së ?Big Brother?. Ajo së fundmi gjatë një bisede me Monikën ka rrëfyer një histori shumë të dhimbshme.

Ajo u shpreh se ju desh të kalonte një kalvar të gjatë vështirësie dhe rehabilitimi për bashkëshortin e saj i cili kishte probleme me alkolin.

Jo vetëm kaq por ajo rrëfeu edhe frikën që kishte për veten e saj dhe vajzën e vogël si pasojë e agresivitetit që bashkëshorti i saj shfaqte shpesh nën efektin e pijes.

Vinte në orën dy të natës dhe bërtiste, i thyente të gjitha dhe mallkonte intensivisht. Ishte e frikshme, kisha më shumë merakun e vajzës Një natë erdhi i pirë dhe po më kërkonte mua, nga meraku i vajzës tentova ta qetësoj. Ai më mori mua, më ngriti në ajër dhe kërkonte që të më përplaste në tokë. Kam thirrur policinë dhe e lashë dy ditë atje derisa të qetësohej situata”, u shpreh ajo.

Ndër të tjera Paloma tregoi se pas kësaj situate u largua nga shtëpia së bashku me vajzën e tyre dhe vendosi bashkëshortin përballë dy zgjedhjeve, alkoolin ose familjen.

Gazetarja tregoi se pas 7 muajsh gjithçka ju rikthye normalitetit dhe se tani është shumë krenare që sakrifikoi dhe bëri që familja e saj familja të jetë sot e shëndetshme dhe shumë e bukur./CAN.al

Lajmet e fundit nga