LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Pusho se ta solla A****"/ ‘Plas’ sherri mes Arjolës dhe Arditit

16 Tetor 2021, 18:27, Lifestyle CNA
"Pusho se ta solla A****"/ ‘Plas’ sherri mes Arjolës

Dy konkurrentët e Big Brother, Arjola dhe Arditi, e kanë nisur ditën e sotme me sqarimin  e një batute, me të cilën Arditi iu drejtua Arjolës, mbrëmjen e djeshme.

Në bisedë e sipër, Arditi i përmendi Arjolës emrin e një mikeshe të përbashkët që ata kanë jashtë shtëpisë duke ju drejtuar me fjalët ?pusho se ta solla A****?.

Kjo duket se e ka ofenduar Arjolën, e cila sapo u zgjua në mëngjes vendosi që t?i bënte të qartë Arditit se nuk ka frikë nga askush.

??Nëse e dua kaq shumë atë njeri dmth që e respektoj por jo që e kam frikë. Ishte shumë e shëmtuar ajo që më the?, tha Arjola.

Nga ana tjetër këngëtari tentoi të thoshte se e gjitha ishte për humor dhe se nuk kishte asnjë qëllim të tillë për të ofenduar dikë.

Aktorja duket se nuk u bind nga fjalët e tij, duke i thënë, ?je 100 vite më i vogël se unë, e kuptoj shumë mirë se si e the?, tha ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga