LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Thyhen” akujt mes Adës dhe Edit/ Konkurrenti i kërkon falje në mënyrën më të veçantë

15 Tetor 2021, 18:24, Lifestyle CNA
“Thyhen” akujt mes Adës dhe Edit/ Konkurrenti i kërkon

Që pas takimit të parë në Përputhen, Ada dhe Edi kanë patur debate të forta mes njëri-tjetrit që kanë kaluar deri në ofendime.

Javë pas jave raporti i tyre ka qenë mjaft i tensionuar dhe nuk kanë munguar thumbimet nga ana e të dy personazheve. Mirëpo sot, Edi ka vendosur të sheshojë të gjithë mosmarrëveshjet dhe të rregullojë raportin e tij me Adën duke i kërkuar falje për të gjitha fjalët që ka thënë për të.

Madje e gjithë kjo ka përfunduar me një kërcim shumë emocionues ku dyshja ka patur mundësinë edhe të bisedojnë./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga