LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohen

16 Tetor 2021, 09:37, Lifestyle CNA
Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem

Në shown e mbrëmjes së kaluar të Big Brother Vip është diksutuar raporti mes Fifit dhe Granitit.

Dyshja gjatë javës janë përballur me shumë kritika dhe mendime nga banorët, ku disa prej tyre nuk mendojnë se Graniti ka një pëlqim për Fifin.

Të pyetur nga Arbana Osmani se si e shohin raportin mes dyshes, shumë janë shprehur se tashmë i takon Granitit të tregojë se ka pëlqim për Fifin.

E vetmja që ka dalë në mbrojtje të tyre ka qenë Monika Lubonja, e cila nuk shikon asgjë të keqe se këngëtarja Fifi po shpreh hapur ndjenjat e saj për ish futbollistin.

Ajo i është lutur banorëve t?i lënë të jetojnë ndjenjën e tyre dhe të marrin kohën që duan për tu njohur me njëri-tjetrin.

Nuk ka asgjë të keqe që Fifi po i shpreh më shumë ndjenjat. Ju lutem mos i ndrydhni ndjenjat. Lerini të përqafohen“, ka thënë Monika./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga