LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Vajza pa si po dhunohesha”/ Paloma bën rrëfimin rrëqethës, tregon si e denoncoi bashkëshortin në polici

15 Tetor 2021, 20:23, Lifestyle CNA
“Vajza pa si po dhunohesha”/ Paloma bën rrëfimin

Gazetarja Rudina Demneri e njohur ndryshe si Paloma është një nga banoret e shtëpisë së Big Brother Vip.

Paloma ka rrëfyer një nga periudhat më të errëta të jetës së saj ku bashkëshorti i saj, Andrej, ishte i alkoolizuar dhe kishte momente që e dhunonte.

Ajo ka treguar se një nga momentet më të vështira ishte kur vajza e saj pa se si i ati dhunonte të ëmën.

?Kanë qenë tetë vite të vështira. Ëndërroja të flija një natë e qetë.

Isha e pafuqishme për të punuar. Gjithë kjo energji u shterua me vite.

Shpërthimi më i madh ka qenë kur vajza pa si po dhunohesha. Gjithsesi nuk i mbylla sytë dhe e përtypa.

E denoncova në polici. Nuk doja të përjetoj situate që fëmija im t?i shihte me sy, që nesër t?i kishte si një njollë shpirtërore. Dua të jetoj të rris gocën, dua të bëj një fëmijë tjetër, të zgjeroj familjen, ky është qëllimi im?, është shprehur Paloma./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga