LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ato mimikat me mua jo”/ Antonia e Përputhen nxehet keq me Alvisën

15 Tetor 2021, 20:13, Lifestyle CNA

Antonia Gjoka është një nga konkurrentet, e cila është bërë pjesë e emisionit së fundi.

Sot iu dha mundësia që në Përputhen të ketë një takim 4 minutësh dhe zgjedhja e saj ishte Bashkimi.

Gjatë takimit me Bashkimin, Antonia ka tregiuar arsyet pse e pëlqen atë duke theksuar se mendon se është një njeri pozitiv dhe i sinqertë.

Por pas takimit me Bashkimin , ka patur një përplasje mes saj dhe Alvisës.

Teksa Alvisa tregon se Bruno dhe Antonia njihen jashtë, ka patur një imitim në mimikë nga ana e Alvisës që ka acaruar konkurrenten. Në një moment ajo ngrihet dhe i shkon para fytyrës, duke thënë që mos të bëjë më mimika për të./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Lajmet e fundit nga