LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Deklaratat e forta të Palomës për dhunë/ Bashkëshorti përballet me gazetaren në Big Brother Vip

15 Tetor 2021, 20:39, Lifestyle CNA
Deklaratat e forta të Palomës për dhunë/ Bashkëshorti

Pas deklaratave të Palomës për bashkëshortin e saj, kanë bërë që sonte të përballen në shtëpinë e Big Brother Vip.

Ai i ka dërguar një çmim ku shkruante: Për Palomën, aktoren më të mirë të shtëpisë.

Ndërkohë Paloma është shprehur se nuk e beson dot se Andrei kishte shkruar diçka të tillë për të.

?Unë kam një gjë që jam i sigurt që Andrej se ka shkruar kurrë këtë. Ne e kemi përjetuar gjithçka bashkë, dhe nuk e mendoj se ai mund të thotë këtë gjë për mua?, është shprehur ajo.

Bashkëshorti i ka kërkuar të vazhdojë lojën brenda por me gjërat e veta dhe të mos e hapë më atë temë

?Të lutem shumë atë muhabet që ndodhi stop?, është shprehur Andrei./ CNA.al

Lajmet e fundit nga