LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Pse nuk e 'kap' Beniadën"/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

16 Tetor 2021, 11:00, Lifestyle CNA
"Pse nuk e 'kap' Beniadën"/ Donaldi e

Donald Veshaj është një nga banorët vip të shtëpisë së Big Brother. Në një bisedë me Fifin dhe Grantitin, aktori ka folur për raportin e Arditit me Beniadën.

Fifi e provokon duke e pyetur pse nuk ngacmohet me Beniadën, Donaldi është përgjigjur duke thënë se nuk ka ndjenja për të dhe nuk e pëlqen.

?Nuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot?, është shprehur Donaldi. Më pas ai ka ironizuar Arditin dhe Beniadën duke u shprehur:

?Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga