LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Moderatorja më e përfolur e momentit/ Zbuloni emrin e vërtetë të Bora Zemanit

17 Tetor 2021, 06:23, Lifestyle CNA

Veçanërisht pas pjesëmarrjes si moderatore në emisionin ?Përputhen?, Bora Zemani ka marrë një popullaritet shumë të madh dhe është kthyer në një prej prezantueseve më të dashura të publikur shqiptar.

Ne të gjithë e njohim me emrin Bora, Por a e dini se ky nuk është emri i vërtetë i saj?

Prezantuesja në fakt quhet Borana dhe mësohet se emrin ia vendosi nëna e saj, e cila kishte parë operën shqiptare ?Borana? në Teatrin e Operas dhe Baletit.

Kujtojmë se Bora Zemani ka qenë shumë e përfolur edhe pas deklaratave të ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj pas hyrjes së tij në ?Big Brother?, i cili kur u pyet për një mundësi ribashkimi nuk dha përgjigje duke lënë dyshime se diçka e tillë mund të ndodh në të ardhmen.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga