LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret edhe ai që të dhunon”/ Opinionistja ‘përplaset’ me Jurgenin

16 Tetor 2021, 19:29, Lifestyle CNA
"Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret

Mbrëmja  e sotme në ‘Përputhen Prime’ ka nisur me sqarimin e debatit që ndodhi mes dy konkurrentëve, Jurgenit dhe Mikelës.

Ky i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thënë se ?ajo e shet veten për 5 mijë lekë?.

Lidhur me këtë reagoi edhe opinionistja Fatma Haxhialiu, e cila i është drejtuar këtij të fundit me tone shumë të ashpra.

“Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret, edhe ai që të dhunon. Më vjen shume keq, kisha pritshëmri të tjera nga ty, të dëgjoj këtë lloj fjalori, që përmedin pazare dhe o thonë vajzës, që do ta propozojnë ?ti shkon për 5 mi lekë. Ky është alarm i kuq?, ka thënë ajo.

Ndërsa ky i fundit, i është kundërpërgjigjur, duke i thënë se nuk ia ka thënë ashtu si është kuptuar nga konkurrentët dhe publiku./ CNA.al

Lajmet e fundit nga