LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasje e fortë mes Adës dhe Alvisës/ “Je e pafytyrë, gjynah që je femër”

16 Tetor 2021, 20:43, Lifestyle CNA

Përballja tjetër në ?Përputhen Prime?, ka qenë ajo mes dy konkurrenteve Aldisës dhe Adës, e cila ka përfunduar në një debat të fortë.

Pasi Aldisa i ka thënë Adës se kjo e fundit i ka thënë me gojën e saj se është e lidhur jashtë dhe rri në emision, Ada nuk ka duruar dhe i ka thënë ta mbyllë gojën, pasi është e pafytyrë.

?Je e pafytyrë. Bora ma shpifi. Ua injorante, turp të të vijë, gjyhah që je femër?, ka thënë Ada.

Ndërkohë Alvisa ka vazhduar t?i përmendë edhe ndërhyrjet kirurgjikale, duke i thënë që nuk është si ajo.

?Unë kjo jam, nuk jam si ty që gjërat që s’të pëlqejnë te vetja i ke ndryshuar?, tha Alvisa.

?Ti zgjedh , unë jam një jam Ada, nuk bëhesh kurrë ti si mua?, iu kundërpërgjigj Ada./ CNA.al

Lajmet e fundit nga