LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të vras”

16 Tetor 2021, 19:44, Lifestyle CNA
Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të

Debati i nisur mes dy konkurrentëve, Mikelës dhe Jurgenit, ka vazhduar edhe pas përfundimit të programit të ditës së premte.

Mbrëmjen e sotme në ‘Përputhen Prime’ janë transmetuar disa pajme që publiku nuk i kishte parë.

Mikela dhe Jurgeni kanë kaluar në ofendime dhe situata është tensionuar edhe më tej. Ajo e ka goditur me një shuplakë në fytyrë këtë të fundit dhe i ka thënë ?mos u afro se të vras, shife si je bërë si je bërë , si vdeksirë?.

Ndërkohë pas shuplakës, Jurgeni ka thënë ?Edhe në të rrimë, që femrat të na shtypin?.

Kujtojmë se i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thnë se ?ajo e shet vetën për 5 mijë lekë?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga