LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Studio pa ty nuk ndriçon njëlloj”/ Argjendi i kërkon Ritvanës të rikthehet

16 Tetor 2021, 20:26, Lifestyle CNA
“Studio pa ty nuk ndriçon njëlloj”/ Argjendi i

Mbrëmja e sotme në ‘Përputhen Prime’, ka vijuar me një përballje emocionale mes Ritvanës dhe Argjendit, të kërkuar nga i fundit.

Ai i ka shprehur ndjenjat që ka për të dhe i ka kërkuar Ritvanës të rikthehet në Përputhen, pas daljes që ajo bëri.

?Mes nesh ka një pëlqim reciprok, nuk mund të lihen gjërat përgjysmë.Ti je femër shumë  e fortë, ti nuk ke bërë asnjë gabim. Ça mendon fshati nuk duhet të na interesojë, derisa njohim veten. Duhet të kthehesh se studio nuk ndriçon pa ty?, ka thënë Argjendi.

Ndërkohë Ritvana i është përgjigjur se do të mendohet, pasi njohjen mund ta vazhdojnë edhe jashtë të dy.

?Këtej më thua që duhet të kthehesh se kemi arsye të fortë, këtej më thua që po s?erdhe ti do vazhdoj në program. Do të mendohem?, tha Ritvana./ CNA.al

Lajmet e fundit nga