LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në një lidhje dashurie me ish-partnerin e shoqes së ngushtë?/ Pas shumë provokimesh, përgjigjet Semi

17 Tetor 2021, 06:12, Lifestyle CNA
Në një lidhje dashurie me ish-partnerin e shoqes së

Që prej hyrjes në shtëpinë më të famshmë të momentit ?Big Brother? banorët nuk vonuan të miqësoheshin me njëri-tjetrin dhe të hapnin biseda nga më të ndryshmet deri në ato më personalet.

Që prej fillimit ra në sy afrimiteti dhe  miqësia midis Semit dhe Donaldit. Shumë menduan se mes tyre mund të ketë diçka më shumë se miqësi por dyshja i ka mohuar.

Edhe mrëmjen e kaluar u diskutu deri diku mardhënia e tyre por në mënyrë indirekte.

Tema e bisedës lidhej me faktin nëse dikush prej banorëve do pranonte apo jo të krijonte një lidhke dashurore me ish- të dashurin/ën e mikut/es së ngushtë.

Në këtë moment ka reaguar edhe Semi. Të gjithë jemi kuriozë për përgjigjen e saj pikërisht për faktin e miqësisë së saj me  ish-partnerin e Bora Zemanit, njëkohësisht mikesha e ngushtë e saj.

Edhe pse u provokua jashtëzakonisht shumë ajo sërisht u tregua kategorike në përgjigjen e saj:

?Jo, kategorikisht jo. Sidomos nëse është shoqe e ngushtë absolotisht që s?do e bëja kurrë?,-tha Semi./CNA.al

Lajmet e fundit nga