LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pusho se je i vogël”/ Arjola Demiri vazhdon sherrin me Arditin

17 Tetor 2021, 07:28, Lifestyle CNA
“Pusho se je i vogël”/ Arjola Demiri vazhdon sherrin me Arditin

Arjola Demiri dhe Ardit Cuni vazhdojnë të kenë debate mes tyre të cilat kanë disa ditë tashmë që kanë nisur dhe duket se nuk po bëjnë asnjë përpjekje për ti ndalur.

Edhe mbrëmjen e djeshme ata janë dëgjuar duke debatuar.

Si fillim Arjola nisi të fliste lidhur me disa gjëra që po i bën Arditi dhe asaj nuk po i pëlqejnë ndërkohë që ky i fundit ka replikuar.

Në këtë moment ajo iu drejtua Arditit të mos ia shtrembëronte debatin sepse është shumë më e pjekur se ai.

?Je 100 vjet më i vogël se unë, pusho?, i tha Arjola duke nxehur akoma më shumë debatin mes tyre./CNA.al

Lajmet e fundit nga