LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I thua vëlla dhe ndan shtratin me atë”/ Sabiani “shpërthen” keq kundër Beniadës

17 Tetor 2021, 07:11, Lifestyle CNA

Dyshja më e përfolur e momentit brenda shtëpisë së big Brother? është Beniada me Arditin.

Kujtojmë se që prej filllimit të emisionit ata vendosën të flinin në të njëjtin krevat përgjatë ditëve të qëndrimit brenda shtëpisë. Ky ishte edhe momenti i parë që publiku dhe banorët brenda shtëpisë të aludojnë se mes tyre ka diçka më shumë.

Marrëdhënia mes tyre është komentuar edhe gjatë mbrëmjes së djeshme ku Sabiani ju kthyer keq Beniadës duke e akuzuar se bën lojra.

?Mos bëj lojra fjalësh me ne, nuk mund të na thuash gjithë kohës që e ke si vëlla, ndërkohë që fle bashkë me të në të njëjtin krevat?, tha Sabiani dhe dukej shumë i revoltuar.

“Vëllai nuk mund të bëhet bashkëshort?, ka vazhduar Sabiani duke nënvizuar faktin se ata nuk duhet ta shfrytëzojnë këtë situate ose marrëdhënien mes tyre  për lojë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga