LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E mohon para kamerës por Semi ka pëlqim për Donaldin/ Banorët e “Big Brother” "ndezin" dyshimet

17 Tetor 2021, 08:46, Lifestyle CNA
E mohon para kamerës por Semi ka pëlqim për Donaldin/

Dyshja më e përfolur brenda shtëpisë së ?Big Brother është pa dyshim Semi dhe Donaldi. Ata mohojnë kategorikisht se mes tyre mund të ketë më shumë se miqësi por vetë banorët dhe veprimet e tyre nxisin dyshimet se në fakt mes tyre ka një pëlqim.

Kjo bisedë është bërë se fundmi gjatë bisedë mes Sheilës , Palomës, Fifit, Arjolës dhe Monikës.

Sheila është shprehur se se ekziston mundësia që Semi të këtë një pëlqim të fshehtë për Donaldin, ndërsa ky i fundit e sheh si shoqe apo si motër. Ndërkohë që gjatë bisedës edhe vajzat e tjera kanë rënë dakort.

Ndër të tjera ato janë të mendimit se Semi është shumë e afërt me Donaldin, por e distancuar nga pjesa tjetër e banorëve.

Kujtojmë se marrëdhënia mes tyre është komentuar shumë  edhe për faktin se Donaldi është ish i dashuri i shoqes së ngushtë të Semit Bora Zemani. Për këtë arsye një lidhje e mundëshmë mes tyre do të sillte me shumë mundësi një krisje të raportit që kanë dy vajzat./CNA.al

Lajmet e fundit nga