LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përflitet se është në një lidhje me Atdheun/ Bora Zemani i sqaron të gjitha

20 Shtator 2021, 12:53, Lifestyle CNA
Përflitet se është në një lidhje me Atdheun/ Bora

Bora Zemani është kthyer në një prej moderatoreve më të përfolura në median rozë. E angazhuar me moderimin e emisionit ?Përputhen?, biznesin e saj, është nëna e një djali, ajo që mund të pyesim është nëse Bora ndihet e plotësuar edhe në dashuri.

Ne lidhje me këtë të fundit ka reaguar vet Bora, nëpërmjet një postimi në Instastory.

Njëri prej ndjekësve e pyet Borën nëse është në një lidhje apo single, nderkohë që Bora ja kthen se është e përkushtuar vetëm ndaj punës dhe Arborit.

?A je single apo në një lidhje? Je yll, të adhuroj sepse je një vajzë e fortë dhe shembull?, i shkruan ndjekësi

?100 % single. E fokusuar tërësisht tek Arbori dhe puna?, i përgjigjet Bora.

Thashethemet në lidhje me një romancë të mundshme të Borës me ish konkurentin e ?Përputhen?, duket se Bora i sqaroi njëherë e mirë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga