LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çmend meshkujt me pozat ‘hot’ në rrugë/ Kjo është modelja që do t’iu lërë pa gjumë

19 Prill 2021, 08:04, Lifestyle CNA
Çmend meshkujt me pozat ‘hot’ në rrugë/ Kjo

Brittanya O?Campo-Razavi, e njohur si Brittanya O?Campo në rrjetet sociale, lindi më 2 qershor 1985 në Oxnard, California. Që nga shtatori i vitit 2020, Brittanya O?Campo ka më shumë se 5 milionë ndjekës në Instagram dhe 1.2 milion ndjekës në Tëitter

Brittanya ka qenë pjesë e televizionit e realitetit dhe u shfaq në shfaqjen ?Shkëmbi i Dashurisë me Brett Michaels? në VH1. Shfaqja e realitetit lejon gratë të konkurrojnë përmes një sërë sfidash për të performuar me yllin e muzikës rock Brett Michaels. Brittanya u shfaq në shfaqje në 2009 si garuese dhe kaloi në finale para se të eliminohej.

Pas këtij debutimi, Brittanya u shfaq në shtatë revista në harkun e tetë muajve, duke përfshirë si vajzën e kopertinës për MMA Sports Magazine, dhe Spire Magazine, Rebel Ink, Savage Tattoo, Tattoo Energy, Tattoo Magazine (Republika Çeke) dhe Obscene Magazine .


Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga