LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet dhe ish konkurrentja

18 Prill 2021, 13:40, Lifestyle CNA
“Përputhsat” i futen muzikës/ Në listë shtohet

Të shumtë janë konkurrentët e Përputhen që i janë futur botës së muzikës. Mevlan Shaba, Melisa Lleshi, Princ Mile, Julian Lala, këto janë vetëm disa prej emrave që kanë befasuar të gjithë ndjekësit me zgjedhjen e tyre.

Pak kohë më parë edhe ish konkurretja Ana Kauri shprehu dëshirën se në një të ardhme do të merrej me muzikë.

Pas këtyre emrave, një tjetër ish konkurrente, ka zbuluar surprizën, duke thënë se këtë javë ka nisur me xhirimet e projektit muzikor.

Bëhet fjalë për Ana Lleshin, e cila e ftuar në emisioni ?E diell? ka zbulaur shumë pak detaje për projektin e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga