LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Australiania më e nxehtë e momentit/ Njihuni me bjondinën përvëluese

18 Prill 2021, 07:07, Lifestyle CNA
Australiania më e nxehtë e momentit/ Njihuni me bjondinën

Avalon Nadfalusi është një modele e famshme dhe yll Instagrami nga Australia. Bukuroshja bjonde me sytë e kaltër çmend të gjithë ndjekësit e saj teksa pozon me bikini.

Avalon ka treguar linjat e saj perfekte duke tërhequr vëmendjen e meshkujve me pozat e nxehta. Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale që po shtohen dita-ditës vetëm prej fotove provokuese.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga