Dikur pastronte shtëpi/ Atdheu habit me ftesën për moderatoren

17 Prill 2021, 08:03, Lifestyle CNA
Dikur pastronte shtëpi/ Atdheu habit me ftesën për moderatoren

Konkurenti i Përputhen Atdhe Xharavina, në intervistën përballë moderatores Ester Bylyku, ka treguar vështirësitë që ka hasur në Europë.

Ai tregon se ndër punët që ka bërë k abërë kanë qenë ndërtimi, larja e pjatave dhe pastrimi.

Moderatorja Ester Bylyku nuk e besonte këtë të fundit dhe jo e ka shtyrë Atdheun t`i bëjë një propozim disi të çuditshëm.

Pjesë nga biseda:

Ester Bylyku: Çfarë ke pastruar në Europë?
Atdhe Xharavina: ?Shtëpia.?
Ester Bylyku: Po më gënjen?.
Atdhe Xharavina: ?Po ke ndonjë gjë për të pastruar në shtëpi, më thërrit se vij unë menjëherë.?

Lajmet e fundit nga