Format bombastike dhe pozat provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu çmendë me fotot e saj

17 Prill 2021, 06:58, Lifestyle CNA
Format bombastike dhe pozat provokuese/ Njihuni me modelen që do t’iu

Camila Bernal është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo u bë e njohur falë formave të saj bombastike që i reklamon shpesh teksa vishet me bikini minimaliste.

Camila numëron më shumë se 1.6 milionë ndjekës në rrjetet sociale, të cilët po shtohen dita-ditës prej fotove provokuese që publikon.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga