LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i rrita”

17 Prill 2021, 15:54, Lifestyle CNA
Atdheu thumbon konkurentët/ “I mora këlyshë dhe i

Disa ditë më parë Atdheu u rikthye në emision dhe trazoi ujërat në përputhen. Ai u shfaq shumë i afërt me Antonelën dhe kjo gjë revoltoi Blerimin i cili ka disa takime me konkurenten.

Po ashtu edhe Sindi iu hodh në sulm çiftit, duke pasur gjithashtu një përballje katër minutëshe me Atdheun. Sipas saj, Atdheu po gënjen dhe po bën lojë me Antonelën.

Të gjithë konkurrentët që i dolën ?kundër?, Atdheu i ka thumbuar me një status në InstaStory.

?I mora këlyshë, i rrita, u përkujdesa për ta. Ju dhashë me pi, ju dhashë gjithçka. Tash janë bo qen, janë rrit e shofin me m?hangër. Qenushat e vegjël.?- shkruan ai në postim pa përmendur emra konkretë./CNA.al

Lajmet e fundit nga