LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Familja apo dashuria/ Ersonelda merr vendimin e rëndësishëm

17 Prill 2021, 20:15, Lifestyle CNA
Familja apo dashuria/ Ersonelda merr vendimin e rëndësishëm

Mbrëmjen e sotme në emisionin Dua të të bëj të lumtur u transmetua historia e Stilianit dhe Ersoneldës që mund të themi një dashuri e pamundur. Ersonelda është një vajzë jetime e cila jeton me gjyshërit motrën dhe vëllai. Ajo është e dashuruar me Stilianin, por gjyshërit e saj nuk janë dakord .

Ersonelda edhe pse shumë e frikësuar zgjodhi që të largohet nga studioja me djalin që dashuronte.  Mund të themi me plotë gojën se në këtë histori dashuria triumfoi./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga