LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plas dashuria mes Mevlanit dhe Ledjanës/ “Po shikoja atë në ato momente”

17 Prill 2021, 08:02, Lifestyle CNA
Plas dashuria mes Mevlanit dhe Ledjanës/ “Po shikoja atë në

Ledjana Prenga dhe Melvan Shaba janë dy prej persoanzheve më të dashur nga publiku.

Ata janë deklarauar për njëri-tjetrin dhe që nga ai moment kanë shprehur pëlqimin e tyre dhe në rrjetet sociale.

Së fundi Mevlani ka publikuar një foto, e cila është komentuar shumë në Instagram. Ndjekësit e kanë komplimentuar dhe krahas fotos, Mevlani tregon momentin në të cilin ka realizuar foton.

?Në fakt po shikoja Ledjanën në ato momente??, shkruan konkurrenti.

Pas kësaj, Ledjana i ka dërguar një emoji zemër Mevlanit dhe ai gjithashtu duke treguar se pëlqimi i tyre po shndërrohet në dashuri.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Mevlan Shaba (@mevlanshabaa)

Lajmet e fundit nga