LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

 Andi i “Përputhen” e quan sheqer/ Këngëtarja e njohur: Do të më futësh në sherr

18 Prill 2021, 06:52, Lifestyle CNA
 Andi i “Përputhen” e quan sheqer/ Këngëtarja e

Andi Artani është një nga konkurrentët më të përfolur të momentit në Pëpruthen. Ai është deklaruar se në emision është vetëm për Jasminën.

Mes tyre ka patur shumë zënka e debate. Javën e shkuar Jasmina reagoi shumë e revoltuar pasi Andi kishte quajtur karamele, këngëtaren e njohur shqiptare Diona Fona, me të cilën ka realizuar një klip.

Së fundi është publikuar klipi dhe kënga dhe në Instagramin e tij ka publikuar një foto me këngëtaren dhe shkruan: E quaj sheqer.

Në komente këngëtarja e njohur ka reaguar duke iu drejtuar: ?Do të më futsh në sherr?, duke iu referuar Jamsinës.

Tashmë mbetet për tu parë reagimi i Jasminës në lidhje me komentet e dyshes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga