LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej 5 vitesh kam bërë gjilpëra”

18 Prill 2021, 11:48, Lifestyle CNA
Atdheu i Përputhen rrëfen detajet nga fëmijëria/ “Prej

Konkurrenti i ?Përputhen?, Atdhe Xharavina ka rrëfyer detaje nga fëmijëria e tij e vështirë.

I ftuar në emisionin ?Glamour Zone?, ai ka treguar se prej 5 vitesh ka bërë gjilpëra edhe pse nuk vuante nga asnjë sëmundje duke mos e ditur këtë fakt.

?Në Kosovë, më thanë se kisha një infeksion në kocka, por nuk ishte e vërtetë. Terapia që kam pasur për 5 vite ka qenë e panevojshme dhe çdo muaj duhet të bëja një gjilpërë. Më ka bërë të ndihem shumë keq ajo periudhë, sepse ajo gjilpëra ishte si një lloj droge. Ditën që e bëja më hapte sytë, pastaj më vinte si në gjumë. Pastaj ika për tu kuruar në Stamboll, dhe mësuam që unë nuk kisha asnjë infeksion. Kisha një problem të vogël, që u kurua vetëm me 2 tablete.?, rrëfeu Atdheu./ CNA.al

Lajmet e fundit nga