LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Modelja me tiparet qiellore/ Fotot më mahnitëse të Rosie Mac

18 Prill 2021, 07:35, Lifestyle CNA
Modelja me tiparet qiellore/ Fotot më mahnitëse të Rosie Mac

Rosie Mac është një influencuese në rrjetet sociale që ka mahnitur ndjekësit me tiparet e saj. Rosie bën shpesh foto shumë provokuese me të brendshme seksi, ku tregon linjat e saj seksi.

Bukuroshja pëlqen shumë të bëjë ndryshime në pamje duke eksperimentuar më shumë me ngjyrat e flokëve.

Nuk mungojnë as fotot topless të modeles që po shton shumë shpejt numrin e ndjekësve dhe famën e saj në Instagram.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga