LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bukuroshja amerikane me linjat perfekte/ Kjo është modelja më e ëmbël që keni parë

18 Prill 2021, 08:01, Lifestyle CNA
Bukuroshja amerikane me linjat perfekte/ Kjo është modelja më e

Alexa Collins është një modele amerikane, e cila është shumë e njohur në rrjetet sociale. Bjondina bukuroshe numëron rreth 1.4 milionë ndjekës në Instagram.

Modelja në fotot e publikuara në Instagram, ekspozon linjat e saj perfekte teksa pozon me bikini.

Ajo gjithashtu ka treguar se i pëlqen shumë të udhëtojë dhe shpesh ndan me ndjekësit destinacionin e radhës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga